Team standings in
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego

#TeamPointsDetails
1KCP ELZAT BIENIASZ BIKE TEAM92
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego92
Jakub Zamroźniak25.00
Łukasz Helizanowicz20.00
Marceli Bogusławski18.00
Ewa Miłek15.00
Michał Topór14.00
2WARSZAWSKI KLUB KOLARSKI78.8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego78.8
Klaudia Czabok17.60
Krzysztof Łukasik16.00
Anna Gdańska15.40
Miłosz Ośko15.40
Antonina Białek14.40
3KS LUBOŃ SKOMIELNA BIAŁA HEAD TEAM76.9
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego76.9
Jarosław Żur22.50
Maciej Biedrończyk17.60
Bartosz Dziadkowiec16.20
Sabina Wierzycka10.80
Maja Latawiec9.80
4LKK LUKS SŁAWNO74.4
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego74.4
Tomasz Budziński19.80
Agnieszka Szpocińska17.50
Marta Turoboś14.40
Arkadiusz Wach12.80
Marcin Budziński9.90
5MITUTOYO AZS WRATISLAVIA63.7
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego63.7
Dominik Dańkowski16.00
Matylda Szczecińska13.20
Adam Wąsowicz12.60
Patryk Kaczmarczyk12.00
Karolina Cierluk9.90
6GOODMAN SOKÓŁ ZATOR57.7
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego57.7
Michał Śliwiński17.50
Rita Malinkiewicz16.20
Dagmara Drabik13.50
Marcin Sermak10.50
7JBG - 2 PROFESSIONAL MTB TEAM48
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego48
Wojciech Halejak20.00
Tomasz Drozdz15.00
Mariusz Kozak13.00
8UKS SOKÓŁ KĘTY47.7
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego47.7
Magdalena Zielińska20.00
Krystian Wójs13.50
Julita Fira12.60
Jan Fijak1.60
9UKS SPORT BRALIN40
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego40
Maja Drelak12.00
Karol Przewdzięk11.20
Tomasz Bryłka8.80
Kacper Kuropka8.00
10GK GLIWICE BIKE ATELIER34.4
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego34.4
Mateusz Nieboras18.00
Dawid Jona10.80
Antoni Olszar5.60
11VW SAMOCHODY UŻYTKOWE MTB TEAM32.5
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego32.5
Katarzyna Solus-Miśkowicz22.50
Bogdan Czarnota10.00
12UKS WYGODA BIAŁYSTOK31.4
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego31.4
Piotr Kryński12.00
Nikola Miezio8.40
Anna Jarosz4.20
Jakub Niewiarowski4.00
Maciej Bednarczyk2.80
13KKW SUPERIOR WAŁBRZYCH29.7
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego29.7
Aleksandra Podgórska18.00
Patrycja Piotrowska11.70
14LKK START TOMASZÓW MAZOWIECKI23.8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego23.8
Dorota Warczyk9.00
Karolina Witek8.80
Natalia Krześlak6.00
15KLKS AZALIA BRZÓZA KRÓLEWSKA23.1
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego23.1
Kinga Kalembkiewicz14.00
Sebastian Stachula9.10
16KS SPOŁEM ULISSE CENTRAL ŁÓDŹ22.3
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego22.3
Magdalena Zawierta9.00
Patrycja Zawierta8.40
Konrad Bryłka4.90
17ROMET RACING TEAM22
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego22
Maciej Jeziorski22.00
18BH-SR SUNTOUR-KMC19.8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego19.8
Monika Żur19.80
19MKS POLKOWICE19.3
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego19.3
Wiktoria Kierat10.50
Michał Jaskot6.40
Wojciech Stępień2.40
20GKS RABA WYŻNA-PODSARNIE19.1
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego19.1
Estera Siarka12.80
Oliwia Siarka6.30
21MKS KAROLINA B&W JAWORZYNA ŚLĄSKA18.2
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego18.2
Sara Tonder7.70
Paulina Pastuszek7.00
Kamila Pastuszek3.50
22UKS PODWILK17.7
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego17.7
Oliwia Kopeć8.10
Olga Sołtys6.60
Tomasz Mach3.00
23TS WILGA GOLKOWICE GRUPA INSTALBUD17.3
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego17.3
Aleksandra Ziaja9.60
Łukasz Garbień7.70
24OK RACING16
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego16
Patrycja Świerczyńska16.00
25GTS PHYTOPHARM KLĘKA15
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego15
Natalia Szlabs7.80
Maciej Połatyński7.20
26CWKS RESOVIA RZESZÓW14.4
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego14.4
Jakub Murias14.40
27OBORNICKI KLUB ROWEROWY14.4
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego14.4
Paweł Garczyk14.40
28GK VIKTORIA RYBNIK14
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego14
Krzysztof Klimek14.00
29GŁUCHOŁASKI KLUB KOLARSKI VICTORIA12.7
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego12.7
Konrad Gola7.00
Julia Kowalska3.60
Jakub Soczyński2.10
30AIRBIKE PROLOG JABŁONNA12.6
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego12.6
Mateusz Maszkiewicz12.60
31BOPLIGHT ATAK SPORT ŚWIDNICA12
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego12
Joanna Mendera12.00
32SCOTT EUROCYCLES11.2
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego11.2
Klaudia Bajołek11.20
33DMG MORI CYCLO TRENER TEAM11
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego11
Michał Neumann11.00
34AGH CYCLING TEAM10.8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego10.8
Karolina Kukuła10.80
35KS CREON RACING TEAM9
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego9
Stanisław Nowak9.00
36MG LKS OLIMPIJCZYK SZCZEKOCINY8.4
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego8.4
Kacper Chojnacki8.40
37ETI LKKG LUBLIN8.1
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego8.1
Filip Matyjaszczyk8.10
38GATTA BIKE TEAM8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego8
Łukasz Matusiak8.00
39UKS CENTRUM NOWA RUDA7.8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego7.8
Daria Różnicka5.60
Milena Pierzga1.40
Krystian Dec0.80
40UKS DREAM-BIKE BIELAWA7.2
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego7.2
Jan Piasecki7.20
41PSK OLIMPIONIK PRZEMYŚL6
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego6
Jakub Solarz6.00
42MTB MOSIR DUKLA5.8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego5.8
Dominika Gosztyła2.80
Aleksandra Szczurek2.10
Hubert Dudzik0.90
43UKS SOKÓŁ KĘTY GRUPA SPYTKOWICE5.6
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego5.6
Dawid Lenart5.60
44UKK HURAGAN WOŁOMIN4.9
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego4.9
Kinga Matuszewska4.90
45WHITE MTB TEAM BIAŁA4.8
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego4.8
Sandra Meja4.80
46REAL 64-STO LESZNO3.2
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego3.2
Emilian Pajzert3.20
47GKK OPTY MAZOWSZE1.4
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego1.4
Cyprian Świderski1.40
48TREZADO BIKE TIRES0
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego0
Michał Świderski0.00
49TC ORZEŁ SPYTKOWICE0
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego0
Marcin Drabik0.00
50PIE3CKI TEAM0
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego0
Piotr Żebrowski0.00
51KREIDLER FAN SPORT MTB RACING TEAM0
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego0
Rafał Nogowczyk0.00
52BYTOM0
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego0
Damian  Mroncz0.00
53KSPO BRAKEPARTS.PL0
Puchar Polski MTB XCO #5 - Skomielna Biała - Puchar Szlaku Solnego0
Arkadiusz Biczewski0.00
Download in max resolution